+90 212 615 10 43

Sosyal Medyada Biz}

Birlikte bir çok güzel işe imza attığımız müşterilerimize teşekkür ederiz
Ekonomik Fiyatlar Uygun dijital baskı pamuk fiyatları ile bütçenizi zorlamıyoruz. Grafik Tasarım dijital pamuk baskı öncesi size özel grafik tasarım desteği. Yüksek Çözünürlük Yeni teknoloji dijital baskı makineleri ile yüksek kalitede baskı. Kaliteli Hizmet En kaliteli malzemeler sizin için en iyi şekilde, titizlikle işlenir. Hemen Kargo Dijital baskı siparişlerinizi Türkiye’nin her yerinden alma imkanı.
TÜMÜNÜ GÖR

Dijital Baskı Pamuk Makinası

piyasadaki en hızlı üretim kapasitesine sahip endüstriyal dijital pamuk baskı makinasıdır. AEOON, COMPACT serisi dijital baskı makinası ile direkt kumaş üstüne baskı beyaz zeminlerde saatte 950 adete kadar çıkabilmektedir. Ayrıca, tüm AEOON dijital baskı makinaları baskı kafası sayısı (hızı) ve palet büyüklükleri (baskı alanı) kişiselleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. 2 palet (tişört serme alanı) kullanılarak seri üretim yapan COMPACT serisi, ihtiyaca göre tek büyük palet kullanarak geniş alanlara baskı yapma imkanı sağlamaktadır. Dolayısı ile, endüstriyal düzeydeki yüksek üretim ihtiyacınızı kullanımınıza en uygun şekilde gidermektedir.

dijital pamuk baskı

dijital pamuk baskı

COMPACT 4 dijital tişört baskı makinasında 4 baskı kafası bulunmaktadır, fakat dilediğiniz zaman 4 baskı kafası daha ilave ederek toplam 8 baskı kafası olacak şekilde kullanabilirsiniz. Dijital tişört baskı makinası “C + M + Y + K” olarak 4 baskı kafasıkurulumuyla kullanıldığında beyaz zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 800 adetüretme kapasitesine sahiptir. Beyaz baskı kafanız olmayacağından koyu zeminlere baskı yapamayacaksınız.

COMPACT 8 dijital tişört baskı makinasında 8 baskı kafası bulunmaktadır. “C + M + Y + K + 4 Beyaz” 8 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında koyu zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 150 adet ve beyaz zeminlerde ise saatte 650 adet üretime kapasitesine sahiptir.
COMPACT 8 dijital pamuk baskı makinası “CMYK + CMYK” 8 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında beyaz zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 950 adet üretme kapasitesine sahiptir ve bu kurulumda beyaz baskı kafası kullanılmayacağından koyu zemin üzerine baskı yapılmamaktadır.

27 Şubat 2018
616 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın