+90 212 615 10 43

Sosyal Medyada Biz}

Birlikte bir çok güzel işe imza attığımız müşterilerimize teşekkür ederiz
Ekonomik Fiyatlar Uygun dijital baskı pamuk fiyatları ile bütçenizi zorlamıyoruz. Grafik Tasarım dijital pamuk baskı öncesi size özel grafik tasarım desteği. Yüksek Çözünürlük Yeni teknoloji dijital baskı makineleri ile yüksek kalitede baskı. Kaliteli Hizmet En kaliteli malzemeler sizin için en iyi şekilde, titizlikle işlenir. Hemen Kargo Dijital baskı siparişlerinizi Türkiye’nin her yerinden alma imkanı.
TÜMÜNÜ GÖR

Fotoğraf Galerisi

piyasadaki en hızlı üretim kapasitesine sahip  dijital pamuk baskı makinasıdır. AEOON, COMPACT serisi dijital baskı  pamuk makinası ile direkt kumaş üstüne baskı beyaz zeminlerde saatte 950 adete kadar çıkabilmektedir. Ayrıca, tüm AEOON dijital baskı makinaları baskı kafası sayısı (hızı) ve palet büyüklükleri (baskı alanı) kişiselleştirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. 2 palet (tişört serme alanı) kullanılarak seri üretim yapan COMPACT serisi, ihtiyaca göre tek büyük palet kullanarak geniş alanlara baskı yapma imkanı sağlamaktadır. Dolayısı ile, endüstriyal düzeydeki yüksek üretim ihtiyacınızı kullanımınıza en uygun şekilde gidermektedir.

COMPACT 4 dijital pamuk baskı makinasında 4 baskı kafası bulunmaktadır, fakat dilediğiniz zaman 4 baskı kafası daha ilave ederek toplam 8 baskı kafası olacak şekilde kullanabilirsiniz. Dijital tişört baskı makinası “C + M + Y + K” olarak 4 baskı kafasıkurulumuyla kullanıldığında beyaz zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 800 adetüretme kapasitesine sahiptir. Beyaz baskı kafanız olmayacağından koyu zeminlere baskı yapamayacaksınız.

COMPACT 8 dijital pamuk baskı makinasında 8 baskı kafası bulunmaktadır. “C + M + Y + K + 4 Beyaz” 8 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında koyu zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 150 adet ve beyaz zeminlerde ise saatte 650 adet üretime kapasitesine sahiptir.
COMPACT 8 dijital baskı pamuk makinası “CMYK + CMYK” 8 baskı kafası kurulumuyla kullanıldığında beyaz zemin üzerine A4 büyüklüğündeki desenlerinizi saatte 950 adet üretme kapasitesine sahiptir ve bu kurulumda beyaz baskı kafası kullanılmayacağından koyu zemin üzerine baskı yapılmamaktadır.

Bize Ulaşın