+90 212 615 10 43

Sosyal Medyada Biz}

Birlikte bir çok güzel işe imza attığımız müşterilerimize teşekkür ederiz
Ekonomik Fiyatlar Uygun dijital baskı pamuk fiyatları ile bütçenizi zorlamıyoruz. Grafik Tasarım dijital pamuk baskı öncesi size özel grafik tasarım desteği. Yüksek Çözünürlük Yeni teknoloji dijital baskı makineleri ile yüksek kalitede baskı. Kaliteli Hizmet En kaliteli malzemeler sizin için en iyi şekilde, titizlikle işlenir. Hemen Kargo Dijital baskı siparişlerinizi Türkiye’nin her yerinden alma imkanı.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Tekstil sektöründe kendine hedef belirleyip,alanında öncü,rekabet gücü yüksek ve ülke ekonomisine değer katan lider bir kuruluş olmak

MİSYONUMUZ

Tekstil sektöründe dijital pamuk baskı ve Sublimasyon dijital baskı konusunda dünyanın takip ettiği gelişmelere paralel tesislerimizi günün koşullarına göre Argesi tamamlanmış markalı baskı makinalarını bünyemize katarak sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Dijital pamuk baskı, Sublimasyon dijital baskı, Desen Tasarımı, Yenilikleri ve gelişen teknolojiyi işine uyarlayabilen iyi organize olmuş ekibimiz ile modayı yakından takip edip, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine doğru bir şekilde cevap verebilmektir.
Dijital pamuk baskı alanında 30×40 – 40×50 – 50×70 – 60×80 dikili T-Shirt,pano ve parça baskı yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

– Desen Tasarımı

– Dijital Pamuk baskı

– Sublime Dijital Parça ve Metraj Baskı

Bize Ulaşın