+90 212 615 10 43

Sosyal Medyada Biz}

Birlikte bir çok güzel işe imza attığımız müşterilerimize teşekkür ederiz
Ekonomik Fiyatlar Uygun dijital baskı pamuk fiyatları ile bütçenizi zorlamıyoruz. Grafik Tasarım dijital pamuk baskı öncesi size özel grafik tasarım desteği. Yüksek Çözünürlük Yeni teknoloji dijital baskı makineleri ile yüksek kalitede baskı. Kaliteli Hizmet En kaliteli malzemeler sizin için en iyi şekilde, titizlikle işlenir. Hemen Kargo Dijital baskı siparişlerinizi Türkiye’nin her yerinden alma imkanı.
TÜMÜNÜ GÖR

SÜBLİMASYON PARÇA BASKI

SÜBLİMASYON PARÇA BASKI

Firmamız bünyesinde bulundurduğu süblimasyon dijital parca yazıcılar doğrultusunda dijital parça baskı fason üretim hizmeti vermektedir.Dileyen müşterilerimiz yazıcı ve işçilik maliyetlerini kendi bünyeleri dışına taşımak isterlerse uygun m2 fiyatları ile firmamızdan dijital parça baskı hizmetini fason olarak alabilmektedirler.Desen tasarım hizmetini yine firmamız bünyesinde bulundurarak istediğiniz desenleri (görselleri) size en hızlı şekilde tasarlayabilmekteyiz.Numune çalışmalarındaki hızı ile beğeni kazanan firmamız müşterilerinin tasarımlarına verdiği değerlede öne çıkmaktadır.Özel tasarımları müşterilerimiz için yine onlara özel saklayarak kopyalanma yada taklitlerin önüne geçiyoruz.Firmamız bünyesinde bulunan dijital yazıcılarla günlük 1500 mt yakın üretim kapasitemizle müşterilerimize dijital parça baskı hizmeti verebilmekteyiz.Yine firmamız bünyesinde bulunan press makinalarıyla müşterilerimizin ihtiyaçlarına aynı çatı altında cevap verebiliyoruz.

GÜNLÜK ÜRETİM KAPASİTESİ:
– 30 CM X 45 CM BOYUTUNDAKİ ÜRÜNLER GÜNLÜK   7500 ADET
– 40 CM X 60 CM BOYUTUNDAKİ ÜRÜNLER GÜNLÜK   5000 ADET
– 50 CM X 70 CM BOYUTUNDAKİ ÜRÜNLER GÜNLÜK   2500 ADET
– 70 CM X 100 CM BOYUTUNDAKİ ÜRÜNLER GÜNLÜK  1500 ADET

SÜBLİMASYON METRAJ BASKI

Hızla büyüyen tekstil baskı sektöründe firmamız baskı hizmetlerinde yeni yatırımlar yaparak bünyesine kattığı makinalar sayesinde süblimasyon metraj baskı hizmetinide müşterilerine sunmaktadır. Günlük üretim kapisitesi desen yoğunluğuna göre 750-1.000 metre arasındadır.Süblimasyon metraj baskı hizmetimiz sayesinde baskı desenlerini baskı makinelerinden kağıda çıkararak metraj baskı pressleri ile hizmet verebiliyoruz.Süblimasyon metraj baskı hizmeti veren firmamız müşteri desenlerinin tekrarını istediği takdirde aynı kalitede süblimasyon metraj baskı hizmeti vermektedir.

27 Şubat 2018
697 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bize Ulaşın